+42 (191) 941-97-85

+42 (191) 941-97-85
info@to-slovakia.com.ua

ОТЗЫВЫ

Мы будем рады Вашему отзыву

Ваше имя и фамилия
Поле, обязательное для заполнения
Oценка нашей услуги
Вы не поставили свою оценку
Ваше фото (допустимые форматы:
jpg, jpeg, webp, png, gif)
Недопустимый формат изображения
Можно загружать только изображения
Oтзыв
Поле, обязательное для заполнения

Легун Магдалина

★★★★★

Доброго дня. Хочу подякувати Віталію за оперативну допомогу у виготовленні словацького побуту на основі статусу закордонного словака. Він є справжнім професіоналом своєї справи,відповідальний,чесний. Щиро ДЯКУЮ!!! Рекомендую!!!

Батрин Мирослава

★★★★★

щиро дякуємо за швидку і якісну роботу щодо наших побутів на злучення родини.

Тетяна

★★★★★

Щиро дякую Віталіку Левчаку за його допомогу з документами.Віталік добра і щира людина.Він справжній професіонал своєї справи,знає відповіді на всі запитання.Від нього я отримала допомогу на вищому рівні.Спокійно і щиро всім рекомендую він дійсно професіонал який добре знає свою справу..

Стас

★★★★★

Оформляв документи з допомогою Віталія. Дуже сподобався сервіс, зустрів в назначений час, та приділив достатньо часу, щоб все оформити. Також було у мене багато питань, але на всі мені відповів, тому дуже раджу звертатися саме сюди. Дякую за все

Лисишак. Надія

★★★★★

Я дуже гарно дякую Віталію за його допомогу з документами всьо гарно зробив нам із чоловіком оперативно. Іще хочу сказати які запитання йому не давала вьо гарно чітко пояснив. Навіть допоміг нам їх подати. Дуже гарно вам дякую рекомендацію усім. Гарна чітка людина відповідальна.

Микола Фурик

★★★★★

Дякую Віталію за допомогу в отриманні словацького виду на проживання на основі СЗС. Все чітко організовано. Рекомендую всім, хто шукає дорогу в Європу.

Vika Z

★★★★★

Хочу висловити слова вдячності Віталію за професійну роботу. Що можу сказати? Та все чудово! Окремо хочу відзначити його комунікабельність, підтримку та терпіння у всіх питаннях. Чітко роз’яснив процес подачі документів та, враховуючи складну ситуацію з пандемією, коли практично щодня змінювалась інформація та перекладалась дата подачі, Віталій допоміг з поселенням для проходження карантину, з реєстрацією, здачею тестів та в інших ситуаціях, які виникали. Рада, що є ще такі відповідальні люди як Віталій! Дякую!!!

Островка Ольга

★★★★★

Щиро дякуємо Віталіку Левчаку за допомогу по виготовленню карти по ВНЖ закардонного словака.Карти ми з дочкою отримали протягом двох днів.Дуже гарно дякуємо.

Василь Прокопець

★★★★★

Доброго вечора. Щиро дякую Віталію Левчаку за допомогу у виготовленні преходного побиту. Він є справжнім професіоналом своєї справи, знає відповіді на всі запитання. З його допомогою побут отримав за тиждень. Рекомендую.

Валерій Ешек

★★★★★

Отримав допомогу на вищому рівні.Рекомендую

Руслан Иштвани

★★★★★

Рекомендую. Процедура пройшла швидко приїхав на назначений час і через 30 мин документи подали. Через 2 дня отримав карту побиту на руки.

Черничко Марина Михайлівна

★★★★★

Добрий день ми щиро дякуємо Віталіку Левчук за допомогу у виготовленні документів (ВНЖ на основі статуса словака).Свою роботу він виконав на відмінно.Всім рекомендую якшо вам потрібен професіонал і просто відповідальна людина.

Buryshyn Alla

★★★★★

Ми дуже вдячні Віталіку Левчак за допомогу у виготовленні документів(статус словака,та чоловікові воз'єднання сім'ї).Свою роботу він виконав на відмінно.Дякуючи йому ми тепер спокійні))).Велике спасибі Віталіку.

Кришеник Іван та Віталій

★★★★★

Побит робили зміну адреси з Братіслави та Кощіце. Процес пройщов швидко, карти побиту отримали через 2 дня. Віталій допоміг все зробити швидко. Задоволені роботою та рекомендуємо.

Беренич Віра

★★★★★

Доброго вечора.Щиро дякую Віталію. Допоміг мені з документами, швидко, якісно. Рекомендую, відповідальна людина, добре знає свою справу.

Іларіон Калуя

★★★★★

Робив документи через Віталія, все якісно і швидко

Марко Анжела та Федоричка Сергій

★★★★★

Дякуємо Віталій за допомогу в оформлені документів ВНЖ приходного побиту на основі СЗС та возз'єднання сім'ї. Документи зробили за короткий час, якщо хтось хоче робити словацькі документи то рекомендуємо Віталія

Дувалка Віталій та Неля

★★★★★

Хочемо подякувати Віталію за його допомогу в оформлені документів СЗС та возз'єднання сім'ї. За короткий термін зробили, без всіляких нюансів. Віталій надавав консультації протягом усього періоду підготовки та подачі документів. Супроводжував нас весь період від збору пакету документів до подачі. Рекомендую Віталія, як професійну та компетентну людину в своїй справі.

Иван Альберт

★★★★★

всё было быстро и круто супер Виталик супер

Андреєва Ольга

★★★★★

Велике дякую Віталію за допомогу. Робота зроблена швидко і якісно.

Каспров Сергій

★★★★★

Хочу подякувати Віталію Левчаку за допомогу у виготовленні документів ПМЖ Словакії. Дуже швидко отримав карту і тепер живу та працюю в Португалії.

Елізавета Німец

★★★★★

Привіт друзі,я хочу подякувати Віталіку за співпрацю, він допоміг мені з документами побута заграничного словака, дуже компитентна , сірйозна людина, старався всюди ходив зі мною , був завжди на звязку , я йому дуже вдячна і рекомендую його якщо вам потрібна допомога як дуже хорошу людину

Юлія Мигович

★★★★★

Добрий день. Мене звати Юлія. Ми із сім’єю співпрацюємо з Віталієм уже близько 4 років. Попробую коротко описати все те, що він для нас зробив. Спочатку допоміг мені отримати ВНЖ на основі статусу закордонного словака, потім і живностенський лист з формуляром А1 , завдяки якому я спокійно живу і працюю у Чехії , паралельно з цим, ми зробили ВНЖ для чоловіка , а після народження дитини, звичайно допоміг і їй отримати ВНЖ. Я дійсно дуже вдячна Віталію за його реальну допомогу у всьому .Будь-які питання , легкість і спокійність у надходженні рішень, а головне відповідальність і честність. Було приємно починати нове життя з такою підримкою. Дякую

Іван Голик

★★★★★

Хочу подякувати Віталію за оперативну допомогу в виготовленні словацького побуту на основі статусу закордонного словака. Віталій компетентна та чесна людина. Щиро рекомендую .

Максим Борисов

★★★★★

Все четко, быстро и организовано. Спасибо Виталию за помощь в получении ВНЖ в Словакии! Рекомендую!

Иванов Сергей

★★★★★

Спасибо Виталию за надёжность и быстроту получения документов не просто получения документов но помощь на протяжении всего времени которое нахожусь помогает и потом решать любые проблемы благодаря ему мы перевезли всю семью

Тимків Галина

★★★★★

Все вчасно, документи отримали швидше ніж очікувала. Віталій завжди на зв‘язку та відповідав на усі питання співпрацею задоволена

Березнай Іван

★★★★★

Добрий день! Хочу подякувати пану Віталію Левчаку за допомогу у виготовленні документів ВНЖ по Статусу Закордоного Словака. Дуже швидко і компетентно все зробили. Майстер своєї справи, всім рекомендую

Андрій Костефка

★★★★★

Добрий день! Хочу подякувати пану Віталію Левчаку за допомогу у виготовленні документів ВНЖ на основі Жівності по яким я тепер працюю в Чехії. Дуже хороша і компетентна людина, майстер своєї справи, всім рекомендую

Мурга Василь та Андріана

★★★★★

Дякуємо Віталію за допомону оформлені ВНЖ на основі СЗС та оформлені Жівності. По цим документам ми можемо проживати та працювати в Чехії. Якщо комусь потрібна допомона в Оформлені документів в Словакії то рекомндуємо!

Іван Магурський

★★★★★

Доброго времени суток!Меня зовут Иван Магурський!Хочу сказать спасибо Виталию Левчаку в помощи получения Словацкого Внж!Виталий профессионал своего дела,помог с жильём для само изоляции, оформлением документов которые были нужны!Это хороший, честный и компетентный человек! Рекомендую всем!!!!!

Мар'яна Калинич

★★★★★

Доброго дня.Хочу подякувати Віталію Левчаку за його допомогу.За короткий термін зробили возз'єднання сім'ї , без всіляких нюансів. Віталій надавав консультації протягом усього періоду підготовки та подачі документів.Знайшов житло для самоізоляції. Супроводжував нас весь період від збору пакету документів до подачі, і навіть після їх отримання, так як я на Україні. Рекомендую Віталія, як професійну та компетентну людину в своїй справі.

Вася та Яна

★★★★★

Дуже вдячні пану Віталію за те що допоміг отримати нам Словацький побит Це пунктуальна та порядна людина... Рекомендуємо!

Anja Vartsaba

★★★★★

Добрий день!Хочу подякувати пану Віталію Левчаку за допомогу у виготовленні документів дуже хороша і компетентна людина, майстер своєї справи, всім рекомендую

Бегаль Мирослава та Іван

★★★★★

Щиро дякуємо Віталію Левчуку за допомогу в отриманні Приходного побута Словака. Дуже задоволені, документи получили ще раніше ніж очікували. Дуже хороша людина, відповідальний.

Куберка Ярослав і Наталія

★★★★★

Дякуємо Віталіку Левчак за допомогу в отриманні Словацького побиту, дуже пункутуальна і порядна людина ,радимо із власного досвіду

Магурський Дмитрій

★☆☆☆☆

Я дуже вдячний Віталію Левчаку за допомогу в отриманні документів Преходнего Побиту в Словакії. Він хороша людина та людина слова. Рекомендую

Андрішко Ганна та Михайло

★★★★★

Доброго дня. Звати мене Ганна Андрішко. У зв'язку з наявністю словацького коріння, отримала статус словака. Я і мій чоловік хочемо подякувати пану Віталію Левчаку при отриманні преходного побита і при оформленні документів по об'єднанню сім'ї. Це пунктуальна і порядна людина,зайвого не порадить. Рекомендуємо пана Віталія всім тим, хто цінує свій час та нерви.Дякуємо.

Наталія Харченко

★★★★★

Дякую Віталію за швиду та якісну роботу в отриманні документів. Працює дуже актуально і якісно я задоволена і рекомендую.

Надія Сивуля

★★★★★

Доброго дня хочу подякувати пану Віталію Левчаку за допомогу у виготовлені документів дуже хороша людина все чітко пояснить розкаже професіонал своєї справи я дуже задоволена документи отримали за недовгий час тому рекомендую пана Віталія Левчака всім

Іван Йосипенко

★★★★★

Доброго дня!Допомога-якісна,професійна та швидка. Всі документи отримав та рекомендую Віталія Левчака всім!

Наталия Полушко

★★★★★

Хочу поблагодарить Виталия за его работу. Раньше вели дела с человеком из Прешова, который вообще не был компетентен в этих делах. По любому вопросу всегда были какие-то проблемы, а потом перестал вообще отвечать на звонки С Виталием сотрудничать очень комфортно: все всегда можно обсудить, четко и понятно отвечает на все вопросы. Если есть какие-то проблемы, всегда предложит несколько вариантов решений. По вопросам легализации в Словакии очень рекомендую сотрудничать именно с Виталием

Khrulov Oleksandr

★★★★★

Доброго дня! Дякую за пунктуальність, вчасність та чіткість. Дуже подобається людське відношення та чесність. Бажаю Вашій організації росту та задоволених клієнтів. Особлива вдячність Левчаку Віталію за професійну допомогу в оформленні та отриманні документів. Рекомендую усім!

Shapovalik Volodymyr

★★★★★

Доброго дня! Хочу висловити слова подяки Вашій організації та особливо Віталію за допомогу, постійну підтримку в оформленні всього пакету документів, а також супроводу по всіх необхідних інстанціях.

Незгодя В'ячеслав і Мар'яна

★★★★★

Добрий день! Хочемо подякувати хорошій людині Віталію за допомогу в оформлені документів ВНЖ приходного побиту та возз'єднання сім'ї. Документи зробили за недовгий час гарно дякуємо, якщо хтось хоче робити словацькі документи то рекомендуємо Віталія

Стесович Марія

★★★★★

Добрий день , щиро дякую Віталію Левчаку , за допомогу воз’єднання сім‘ї, все дуже швидко, карту отримали за місяць.Дасть відповідь на всі питання. Рекомендую

Зузак Олег

★★★★★

Доброго дня! Хотілось би подякувати пану Віталію за вказані якісні послуги та відрекомендувати його. Нам з жінкою надали його визитівку наші знайомі. Після знайомства з Віталієм залишились задоволені його допомогою. Звернулися ми до нього про допомогу в оформленні документів на воз’єднання родини. Відповіді на всі поставленні питання отримували вичерпні та зрозумілі. Документи були готові в строк і навіть швидше ніж було очікувано. Ми отримали дуже якісну і кваліфіковану допомогу в отриманні всіх необхідних документів. Віталій дуже відповідальна людина, ми з жінкою і надалі по необхідності будемо звертатися по допомогу саме до нього. Дуже вдячні за плідну співпрацю.

Кунаш Евгений

★★★★★

Добрый день! Хочу поблагодарить Виталия за оказанные услуги и порекомендовать его компанию. Нашёл его контакты совершенно случайно в интернете и остался очень доволен. Он оформлял ВНЖ в Кошице мне. Затем сделал документы всей моей семье. Все вопросы курировал сам Виталий - все документы были в срок и по самым приемлемым ценам. В Кошице на всех встречах Виталий присутствовал лично. Помогал не только в рабочих вопросах, но и решал все проблемы пребывания в чужой стране, а также устранял языковые барьеры. Все документы были доставлены в РБ в кратчайшие сроки, в правильном оформлении. Виталий продолжает курировать меня и мою семью в направлении получения ПМЖ, а также во всех возникающих вопросах. Виталий очень ответственный, оперативный, хорошо владеет информацией в своей сфере деятельности, всегда на связи. Очень благодарен за сотрудничество.

Беспалий Сергій Володимирович

★★★★★

Добрий День.Дякую Віталію допоміх мені з припискою іотримані карти на 5 років.Рекомендую,відповідальна,добросовісна людина.І надалі буду до нього звертатися

Berezenskyi

★★★★★

Сначала сделал ВНЖ в Прешове , начали возникать проблемы , человек который курировал подымал цену вопроса , без всяких объяснений , а вскоре вообще на звонки не отвечал . По инету нашёл Виталия он помог перевестись , решить все вопросы и до этого времени курирует меня. Так что советую .

Александр Усенок

★★★★★

Приехал с Украины знакомые посоветовали Виталия в выборе не ошибся очень доволен результатом, внж получил за 2 месяца. Обращайтесь!

Тетяна Арсеньєва

★★★★★

Доброго дня. Щиро дякую Віталію за допомогу у відкритті фірми та ВНЖ у Словаччині. А також, попередньо були виготовлені ним подібні документи для моїх дітей.Рекомендую, як порядну, чесну та дуже відповідальну людину на всі 100%.Дякую.

Ростислав Райц

★★★★★

Доброго дня. Мене звати Ростислав. Щиро дякую Віталію за допомогу з оформленням карти Словацького побиту. Рекомендую

Голик Іван та Наталія

★★★★★

Добрий вечір, залишився задоволений від роботи Віталія Левчака навіть в час епідемії та суцільних карантинів зміг нам з дружиною допомогти з документами на 5 річний побут ( ВНЖ ) Стараний, відповідальний,компетентний, знає як краще для клієнта зробити та знайде вихід з будь-якої ситуації. Щиро рекомендую.

Шпак Алла та Володимир

★★★★★

Доброго дня. Дуже дякуємо п. Віталію Левчак за допомогу в продовженні документів по ВНЖ в Словакії та обєднані родини. Дуже відповідальна і компетентна в цій справі людина. Роботу робить якісно та швидко. Знає відповіді на всі запитання, завжди вислухає і порадить як найкраще зробити. Документи отримали швидко. Рекомендую всім!!!

Лужняк Вікторія

★★★★★

Доброго дня. Щиро дякуємо Віталію за допомогу з оформленням ВНЖ в Словаччині. Віталій відповідальна, надійна людина та завжди знає відповіді на всі запитання. Рекомендуємо Віталія, він професіонал своєї справи .

Марина Чіжмадей

★★★★★

Доброго дня. Ми з чоловіком оформили словацькі документи по СЗС та об'єднання родини. І в цьому нам допоміг Віталій. Якому ми дуже вдячні за допомогу. Дуже відповідальна, компетентна, пунктуальна людина.

Віталій Мельник

★★★★★

Доброго дня! Ми з донечкою оформляли карту побуту. Під час карантину Віталій надав нам житло і допомагав з здачею тесту на COVID. Увесь період супроводжував нас від подачі до тримання карти побуту. Буду рекомендувати Віталія всім рідним і друзям. Дякуємо вам дуже!

Мирослав Сатур

★★★★★

Доброго дня, мене звати мирослав, маю статус закордонного сдовака та отримав приходний побут.Віталія порекомендували знайомі. Звернувся до нього щоб оформити прописку та продовжити побут. Віталій зразу надав консультації по збору документів і ми їх зібрали в короткий термін. В період карантину допоміг з здачею тесту на COVID та надав житло. Увесь період супроводжував мене від подачі до отримання побуту. Документи отримав швидше ніж планувалось. Буду рекомендувати Віталія всім друзям і знайомим як професіонала своєї справи, і надіюсь на його допомогу в майбутньому. Дякую.

Бабинець Сергій * Мирослава

★★★★★

Користувались послугами пана Віталія по оформленню ВНЖ. Приємно вражені якісним наданням послуг. Отримали хороші поради та рекомендації. Віталій веде живий діалог з клієнтами, роботу організовує чітко та швидко за часом. Лише схвальні і позитивні відгуки. Рекомендуємо!

Михайло Яцола

★★★★★

Швико,якісно,вчасно(podnikanie)!Рекомендую Віталія,як порядну і відповідальну людину! Дякую за співпрацю!)

Юра Тодавчич

★★★★★

Дякую Віталію за швиду та якісну роботу і допомогу в отриманні документів працює дуже актуально і якісно я задоволений.

Ромена Прокопец

★★★★★

Добрий вечір! Хочу подякувати Віталію за професійно зроблену роботу. Віталій Левчак допомагав мені та моїй родині у оформленні побуту. Ще на першій зустрічі він надав нам вичерпну інформацію стосовно процедури та можливих варіантів вирішення цього питання. Віталій є фахівцем своєї справи, завжди має на все відповідь (виготовлення документів; питання, що виникають під час проживання на території Словаччини; оформлення дітей до школи та ін.) Щиро дякую за співпрацю та бажаю успіхів! Рекомендую пана Віталія, як порядну, серйозну, надійну, пунктуальну та чесну людину.

Едуард Шварц

★★★★★

Доброго дня, мене звати Едуард , маю статус закордонного сдовака та отримав приходний побут.Віталія порекомендували знайомі. Звернувся до нього щоб оформити прописку та продовжити побут. Віталій зразу надав консультації по збору документів і ми їх зібрали в короткий термін. В період карантину допоміг з здачею тесту на COVID та надав житло. Увесь період супроводжував мене від подачі до отримання побуту. Документи отримав швидше ніж планувалось. Буду рекомендувати Віталія всім друзям і знайомим як професіонала своєї справи, і надіюсь на його допомогу в майбутньому. Дякую.

Тодавчич Василь

★★★★★

Доброго дня. Мене звати Василь. Знайомі порекомендували Віталія. Розумна, професійна, грамотна людина. Приємно мати справу з фахівцем високого рівня. Про що ми домовлялися це все Віталій виконав. Велике спасибі Віталію і Рекомендую його всім.

Инна Проценко

★★★★★

Доброго дня. В цьому році ми з чоловіком оформили словацькі документи по об'єднання родини. І в цьому нам допоміг Пан Віталій. Якому ми дуже вдячні за допомогу. Дуже відповідальна, компетентна, пунктуальна людина. Ми з чоловіком дуже раді, що познайомилися з Віталієм. І радимо іншим щоб зверталися до Пана В. ЛЕВЧАКА за допомогою в оформленні словацьких документів. Було приємно працювати з П. Віталієм.

Олег Васылык

★★★★★

Здравствуйте, меня зовут Олег. Мы с семьей тоже оформили ВНЖ по бизнесу с помощью Виталия Левчака. Процесс оформления можно сравнить с опекой старшего брата над младшим. Более внимательного подхода к нам и к делу я не видел. Виталий очень достойный, пунктуальный, порядочный и просто хороший человек. Работать с ним было одно удовольствие. Задолго до подачи документов в соответствующие службы, Виталий объяснил нам всё по пунктам и по этапам. Он проявил на все 100% свои деловые качества. Сопровождение на всех этапах, в том числе просто помогал разобраться в разных бытовых вопросах. Мы переживали, что нынешняя ситуация с карантином может помешать оформлению, но Виталий смог найти самые верные пути решения, в том числе подсказал как будет более выгодно для нас. Большое ему спасибо. Еще раз подчеркиваю Порядочность, Четкость, Внимательность, Профессиональзм. РЕКОМЕНДУЮ.

Юлия и Вадим Туз

★★★★★

Доброго вечора!Мене звати Юлія. Я та моя сім'я щиро дякуємо Віталію за допомогу з відкриттям фірми та отриманням ВНЖ у Словаччині! Все дуже швидко та якісно,без зайвих дій! Рекомендуємо!

Анна Мигович

★★★★★

Доброго дня. Мене звати Анна. Хочу подякувати Віталію, від нашої родини - Мигович. Завдяки Віталію та його професіоналізму, ми з родину отримали Внж, переїхали до Словаччини, син навчається в школі. Весь цей процес пройшов швидко і досить легко, незважаючи на карантин. Приємно працювати з Віталієм. Він компетентна та відповідальна людина. Завжди з нами на зв'язку, допомагав в будь якому питанні. Всім раджу. Якщо працювати, то лише з Віталієм. Ще раз, дякуєм!!!

Андрій Кузик

★★★★★

Ми священича родина і маємо родичів та друзів у Європі. Наші діти мають бажання навчатися в Братіславі. Тому складаємо щиру подяку п. Віталію за його професіоналізм і ЛЮДЯНІСТЬ. Рекомендуємо усім звертатися до п. Віталія.

Сергій та Тетяна Прокопець

★★★★★

Доброго дня. Звати мене Сергій Прокопець. У зв'язку з наявністю словацького коріння, отримав статус словака. Подальшою метою було отримати сполучення сім'ї і правильно оформити всі необхідні документи для цього, згідно всіх встановлених правових норм. За допомогою в оформленні документів вирішив звернутися до Віталія Левчака, який відповідально і професійно віднісся до дорученої роботи. Всі документи були зробленні без затримки у часі, якщо виникали якісь питання на етапі підготовки документів, завжи отримував всі відповіді на них. Можу порекомендувати вам Віталія Левчака як справжнього спеціаліста у своїй справі , який допоможе вам у оформленні всіх документів для ВНЖ та об'єднання сімї.

Горянський Іван

★★★★★

Хочу подякувати Віталію за професіоналізм у своій справі.До Віталія Левчака звернувся за допомогою у отриманні ВНЖ по возєднанні сім'ї.Віталій чітко і ясно пояснив які документи потрібно,надавав консультації на різні питання які в мене виникали.Для отримання документів ми розраховували близько 3 місяці,але завдяки правильно зібраному пакету та компетентності Віталія,через місяць побут був на руках.Віталій виконав свою роботу швидко, професійно,приємно було мати з ним справу.В майбутньому обовязково звертатимусь тільки до нього,що і всім рекомендую.

Іванка Пилип

★★★★★

Рекомендую Віталія, як професійну та компетентну людину в своїй справі. З його допомогою за короткий термін зробили возз'єднання сім'ї , без всіляких нюансів. Віталій надавав консультації протягом усього періоду підготовки та подачі документів, до їх отримання. В майбутньому теж будемо звертатися до нього, чого і іншим рекомендуємо.

Марина Пилип

★★★★★

Доброго дня, маю статус закордонного словака, і отримала приходний побут відносно статуса. До Віталія по допомогу звернулася для оформлення прописки для себе і автоматично за одним разом зробити возз'єднання сім'ї для чоловіка. Віталій надавав консультації по збору документів, зібрали їх швидко. Але так як ми подавали в період карантину, то зіткнулися з проблемою житла для самоізоляції, та здачею тесту на коронавірус. З допомоги Віталія знайшли і житло, і здали тест, він супроводжував нас весь період від збору пакету документів до подачі, і навіть після їх отримання, так як ми на Україні. Завдяки професійності Віталія Левчака чоловік отримав Внж за місяць, хоча розраховували 3- 4 місяці. Я і мій чоловік рекомендуємо тільки Віталія, і в майбутньому будемо звертатися до нього ще.

Василь Кохан

★★★★★

Приєднуюся до всіх правильних і прекрасних відгуків про Віталія. Рекомендую просто довіритися цій порядній і грамотній людині!!!

Vasyl Bobal

★★★★★

Добрий день! Рекомендую Віталіка як фахівця своєї справи і як хорошу людину, все виконується в термін.

Мирослав Дропко

★★★★★

Доброго дня. Мене звати Мирослав. Знайомі друзі порадили Віталія. Всі процедури від початку і до видачі карток на побит пройшли з Віталієм. Розумна, професійна людина, кожний крок виважений і чітко спланований. Приємно мати справу з фахівцем високого рівня. Про що ми домовлялися, Віталієм було виконано. Тож велика подяка пану Левчаку за консультації і економію часу. Сподіваюсь на допомогу і в майбутньому. Рекомендую!!!

Василь Худинець

★★★★★

Доброго дня! Я Худинець Василь житель села Драгово, хочу подякувати Вiталiю, який помiг менi i моiм колегам з документами на отримання ВНЖ в СЛОВАЧЧИНI, хочу сказати, що вiн дуже хороша людина, й подякувати, нiяких затримань не було, менi приємно було мати з ним справу.

Ковач Микола

★★★★★

Доброго дня мене звати Ковач Микола, я хочу подякувати Віталію за співпрацю в допомозі з виготовлення словацького побуту. Віталій свою роботу виконував професійно і швидко, приємно було мати справу з ним. Всім рекомендую

Юра Мигович

★★★★★

Віталік спасібо за помощ... Получил внж по воссоединению семьи. Всем довольний.Только положительные эмоции.

Dmytro Rybak

★★★★★

Хочу подякувати Віталію за допомогу в отриманні словацького виду на проживання. Все чітко, організовано, професійно. Раджу всім, хто шукає дорогу в Європу.

Олександр Глеба

★★★★★

Добрий вечір, дуже вдячні Віталію, за пророблену роботу , людина дуже компетентна в своїй справі, все робить вчасно та коректно, має відповідні зв’язки!

Дропко Эльвира

★★★★★

Добрий день. Велика подяка Віталію від сім'ї Дропко. Завдяки Віталію чоловік і діти отримали статус закордонного словака, а також приходний побит з припискою. Дуже професійно було зроблено воз'єднання сім'ї, і я отримала ВНЖ. Віталій відповідальний, обізнаний фахівець в цих справах. Робото ми задоволені. Завжди будемо звертатися до нього і всім рекомендуємо. Результат 100% !

Oksana Onysko

★★★★★

Ahoj, хочу виразити свою подяку Віталію за пророблену працю і допомогу в оформленні документів від А до Я. З впевненістю можу сказати, що це людина свого слова- сказала, значить зробила.Всім рекомендую Віталія, як професіонала у своїй справі.

Ярослав Огняник

★★★★★

Ярослав Огняник дякую Віталію Левчак за допомогу отримання документів з допомогою яких я зможу працювати в країнах ЄС.Дякую за 100% гарантію і все без обману.З Віталієм приємно мати справу.

Кіч Алан

★★★★★

Добрий день! Я також хочу подякувати Віталію за допомогу! Він дуже серйозна і відповідальна людина! Зміг допомогти мені у вирішенні всіх моїх питань в отримання ПМЖ в Словакіі! Чудовий сервіс! Рекомендую

Анна Глеба

★★★★★

Добрый день! Хочу оставить и свой отзыв о работе Виталия. Делали ВНЖ, все быстро, чётко и без каких-либо проблем, что особенно актуально, когда есть маленькие дети и нет возможности по 100 раз ходить стоять в очередях, узнавать-переписывать-переделывать. Плюс, к Виталию всегда можно обратиться с возникающими вопросами, а их, конечно же, хватает. Поэтому, ещё раз спасибо за помощь!

Виктория Мендель

★★★★★

Доброго дня. Мене звати Вікторія. Хочу подякувати Віталію Левчак. Хороша людина, допоміг моєму чоловіку оформити ВНЖ на основі СЗС та мені в оформленні документів на об‘єнання сім‘ї в Словакії. Дуже вдячні йому. Вікторія та Федор Мендель

kipri

★★★★★

Все понравилось. Быстро, четко, организовано. Если бы все так работали, то было бы ЗАМЕЧАТЕЛЬНО.

Василь Васильев

★★★★★

Я Васильев Василь с Украины, Киев, хотел подольше быть в Словакии, рядом дочерью и внучками. Обратился к Виталию и он с лёгкостью, а главное результативно оформил мне ВНЖ за 90 дней, как и обещал, молодец. Советую всем, кто хочет оформить ВНЖ или ПМЖ - обращайтесь именно к нему, это серьёзный человек, дело доводит до конца, а также сопровождает вас до получения документов. Большое спасибо ему - Молодец. Всем больших успехов. Василий

Наталія Мацко

★★★★★

Доброго дня! Віталій, дуже Вам дякую за допомогу в оформленні ВНЖ! Ви реально професіонал своєї справи! Чіткі уточнюючі запитання, фіксовані терміни та оплата. І головне - 100% супроводження від дня звернення до дня отримання документів "на руки". Всім своїм друзям та знайомим буду рекомендувати лише Вас! Наталія Мацко (Київ)

Василь Бедьо

★★★★★

Мене звати Василь я вдячний Вiталiю за спiвпрацю в допомозi з виготовлення словацького побуту та нормальне ставлення до людини

Иван Сас

★★★★★

Я Ваня Сас хочу подякувати Віталію що помагав нам в складанні закордонних документів, я радий що звернувся саме до Віталія. Ставиться дуже відповідально до своєї роботи відповідає на всі запитання швидко і ясно.

Ростислав Юрічко

★★★★★

Доброго дня! Мене звати Ростислав.Мені і моїй сім’ї Віталій допомагав оформити всі документи на отримання словацького побуту. Віталій свою роботу виконував професійно, коректно, і швидко. Приємно було мати справи з ним) завжди був на звязку і допомагав з будь якими питаннями. Дякую тобі Віталій за професійну і якісну роботу з документами) рекомендую всім)

Трикур Неля

★★★★★

Доброго дня.Цього року ми оформляли закордонні документи.Пан Віталій допомагав нам з оформленням словацького побуту.Дуже компетентна людина у всіх питаннях що стосуються закордонних документів,пунктуальний і відповідальний.Ми дуже раді що звернулися по допомогу саме до нього.Він завжди радо дасть вичерпну відповідь на будь яке питання стосовно документів чи то життя в я Словаччині.Обовязково буде звертатися ще,і рекомендуємо всім хто зіткнувся з виготовлення документів.

Русин Тетяна

★★★★★

Доброго дня!Знайомі порадили Віталія нашій сім‘ї і ми ні разу не пошкодували,що звернулися саме до нього.Допомога-якісна,професійна та швидка. Всі документи отримали та реклмендуємо Віталя всім хто цінує свій час та нерви.

Олена Дудка

★★★★★

Вітаю! Отримали документи На проживання я і діти. Все, від початку процедур до видачі карток пройшли з Віталієм. Дуже відповідальний, пунктуальний та обізнаний. Не порадить зайвого. Допомагав в усіх питаннях, з якими зверталися. Рекомендую, хто хоче пройти найкоротший та бюджетний шлях до отримання документів. Дякую Віталію та його дружині!

Mihael DjKrabetsky

★★★★★

Всем привет! Меня зовут Михаил. Живу в Украине, г. Ужгород. Занимаюсь оказаниями услуг в сфере Event индустрии. 2 года назад решили оформить ВНЖ мне и дочке по принципу объединения семьи, так как у жены уже был ВНЖ и статус Заграничного Словака. Нам порекомендовали Виталика. Очень профессиональный, ответственный человек, Объяснил нам по пунктам что и в какой последовательности делать и какие документы готовить, При каждой нашей встречи в Словакии сопровождал нас, заполнял нужные анкеты, формы. Благодаря этому нам удалось избежать большого количества ошибок, что привело бы к зря потраченному времени и средствам! Рекомендую Виталика Левчака всем, кто хочет оформить себе ВНЖ и последующие документы в Словакии!

Боринський Петро

★★★★★

Привіт , отримав карту приходного побуту , завдяки допомозі Віталія Левчак ( робили воз'єднання сім'ї ). Допомога була професійною та без нарікань , допомогав мені від початку і до кінця . Всім рекомендую , знаю не підведе !

Михайло Гільперт

★★★★★

Добрий день. Я маю статус закордонного словака, і відносно нього отримав приходний побит в Словакії з припискою. Декілька разів зїздив в Словакію і був задоволений. З'явилися нові плани на життя. Через знайомих отримав контакт на Віталія, після спілкування почув багато чого цікавого. Вирішив і сім'ї 2 дочкам та жінці зробити карточки приходного побиту в Словакії. Звернувся до Віталія по допомогу в оформленні всіх потрібних для цього документів. Зібрали весь пакет документів і подали на здачу. На даний час в максимально стислий термін вже вся сім'я має словацький ПМЖ . Я допомогою дуже задоволений та буду рекомендувати всім знайомим. Спасибі та успіхів. З повагою Михайло Гільперт

Ян Пепик

★★★★★

З паном В. ЛЕВЧАКОМ знаюся майже 10 років... За цей час ніколи ця людина не підвела, не обманула. А співпрацюємо ми у плані допомоги закордонниим словакам в отриманні Статусу закорданного словака, отримання преходного побиту, чи отримання документу - підприємця у Словацькій Республіці. Пунктуальність, порядність, всебічна допога-ось лише деякі риси , які притаманні цій людині... І тому-шановні друзі-рекомендую Вам співпрацювати з цим чоловіком, який Вам окрім консультацій, може надати практичну допомогу у реалізації вищезгаданого і не лише цього. Наприклад ,оформлення документів по обєднанню сімї, навчання дітей у словацьких вузах, прописка, подання прохань на отриманння в чеських та словацьких архівах національності предків та інше. Ян Пепік

Коваль Вита

★★★★★

Співпрацюємо з Віталієм вже близько півроку, результат говорить сам за себе — всією сім’єю отримали всі необхідні документи, вчасно і без будь яких проблем. Ще на першій зустрічі Віталій надав вичерпну консультацію стосовно всієї процедури і можливих варіантів. Ми дуже задоволені, що нам його порадили, тим паче, що в нас ще й були обмеження по часу оформлення і без його допомоги ми б не встигли. З ним завжди все чітко, вчасно і без зайвих слів :) Рекомендуємо.

Владислав Пылып

★★★★★

Привіт шановні друзі. Мене звати Владіслав. Я получив ВНЖ в Словакії зовсім без проблем. Хочу подякувати одній людині за допомогу. Зате, що він мені не відмовив, навіть більше, він мені все добре пояснив, по полочках розложив. Ще раз дякую, Віталій, вам за допомогу. Я довольний, що ми з вами знайомі, бо ви є порядною людиною. Рекомендую всім.!!!

Иван Павлюк

★★★★★

Я з своею дружиною знайомі з паном Віталіем більше року. Я як і всі з опаскою відносився до людей, що допомагають з оформленням документів, але після знайомства з паном Віталіем я признаю, що е ще чесні люди які професійно, без проблем допомагають в оформленні документів. Ми з дружиною робили ПМЖ, що дуже в короткий срок зробили завдяки пана Віталія. Всім рекомендую його, як хорошого фахівця. Сам обовязково ще буду звертатися для оформлення своій дочці ПМЖ. Звертайтеся не пожалкуете!

Виктория Ковач

★★★★★

Добрый день! Меня зовут Виктория. С Виталием познакомились около двух лет назад. Обратилась к нему за помощью в получении ПМЖ. Человек адекватный и полностью квалифицированный в данном вопросе!!! Общаться и работать с ним очень легко. Он надёжный и оправдывает все ваши ожидания. Всем рекомендую именно его!!!! Обращайтесь и вы будете довольны его работой!!!!

Мигович Юлия

★★★★★

Здравствуйте. Меня зовут Юлия. Хочу сказать спасибо Виталию.Получила ВНЖ в Словакии вообще без проблем!! По приезду меня встретил, проконсультировал, рассказал что и как. В общем все разложил «по полочкам». Была реальная помощь и хорошее отношение. Поддерживаем отношения до сих пор, могу обратиться по любому вопросу и получаю исчерпывающую информацию. Я осталась очень доволена. ВСЕМ РЕКОМЕНДУЮ!

Вера Промская

★★★★★

Хочу сказать большое спасибо Виталику, ВНЖ оформлялось легко, быстро, как бы само собой:) С Виталиком приятно иметь дело, он ответственный, добрый, внимательный, очень четкий и пунктуальный! Знаю людей, которые сами оформляли себе документы. Это оказалось большим стрессом и заняло уйму времени и энергии: собрать, перевести и заверить у нотариуса большое количество различных документов, не один раз отстоять в очереди в полиции и все это без переводчика. Спасибо Виталику, что нам с этим не пришлось столкнуться.